O firmie

Firma InstalDesign z Wrocławia specjalizuje się w projektowaniu instalacji sanitarnych. Oferuje szeroki zakres usług, w tym projekty instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz chłodniczych. Ponadto zajmuje się projektowaniem zewnętrznych sieci sanitarnych, takich jak wodociągi, kanalizacja sanitarna, sieci gazowe i ciepłownicze.

Firma oferuje również kierowanie robotami instalacyjnymi wraz z nadzorami na budowie oraz doradztwo w zakresie optymalizacji istniejących źródeł ciepła, układów klimatyzacji i wentylacji. Zajmuje się również projektowaniem przemysłowych instalacji ciepła technologicznego oraz wykonuje pomiary wentylacji mechanicznej.

InstalDesign oferuje także usługi związane z charakterystykami/świadectwami energetycznymi oraz nadzorem autorskim projektów. Firma posiada także doświadczenie w projektowaniu w języku angielskim oraz w technologii BIM.

Nowoczesne podejście do zagadnień projektowych

Pracownia InstalDesign jest zaangażowana w spełnienie indywidualnych potrzeb swoich Klientów i dostosowuje swoje usługi do ich konkretnych oczekiwań. Zespół inżynierów firmy cechuje się wysokimi kompetencjami i doświadczeniem, co pozwala im na oferowanie najlepszych rozwiązań dla każdego zadania. Dzięki temu, firma InstalDesign jest w stanie zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość usług i zadowolenie z realizacji projektów.